500 Kg Monoray Halatlı Yerli Vinç
Güvenlift kalitesiyle üretilen 500 Kg Monoray Halatlı Yerli Vinç, mevcut bir ray hattı üzerinde yatay ve dikey hareket ederek yüklerinizi zahmetsizce kaldırma ve taşıma imkanı sunar. Tesisinizdeki ray ölçüleri ne olursa olsun, projeye özel şaryo (yürüme grubu) imalat seçeneklerimiz sayesinde her iş yerine ve her çalışma sahasına kusursuz uyum sağlayan vinç imalatımız mevcuttur.
Sektörde 4 hareketli vinç olarak da adlandırılan monoray vinç modellerimiz; özel sarım kılavuzu ve tek sıra halat sarması yapısı sayesinde profesyonel, yoğun ve ağır işlerde yüksek performans ve uzun ömürlü kullanım sunar. Ürünlerimizin tamamı uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak CE belgelidir ve üstün Türk mühendisliğinin güvenilir bir ürünüdür.
Başlıklar
ToggleNeden Güvenlift 500 Kg Monoray Halatlı Vinç?
-
MMO Denetimlerinden Tam Not: Vinçlerimiz, Makine Mühendisleri Odası (MMO) tarafından gerçekleştirilen periyodik kontrol ve denetlemelerde hiçbir kritere takılmadan direkt olarak onay almaktadır.
-
Opsiyonel Donanım Desteği: İşletmenizin iş güvenliği standartlarına göre ürüne uzaktan kumanda ve sesli ışıklı ikaz sistemi kolayca entegre edilebilmektedir.
-
Esnek Kaldırma Yükseklikleri: Kullanım alanınızın ihtiyacına göre 6 metreden 15 metreye kadar farklı halat boyu seçenekleriyle imal edilmektedir.
Teknik Özellikler
| Özellik | Detay |
| Kapasite | 500 Kg (0,5 Ton) |
| Kaldırma Motoru | 0.75 kW — 1500 dd |
| Kaldırma Hızı | 7 mt / dk |
| Yürütme Motoru | 0.18 kW — 1500 dd |
| Yürütme Hızı | 10 – 15 mt / dk |
| Halat Çapı | 6 mm |
| Yük Kancası | 360 Derece Dönebilen (DIN 15401 Standartı) |
| Fren Besleme | 190 V AC |
| Ana Besleme | 380 Volt |
| Kaldırma Yüksekliği | 6 – 8 – 10 – 12 – 15 Metre (Talebe Göre) |
| Kendi Ağırlığı | ~90 kg |
